REKLAMA   KONTAKT   REGULAMIN   DODAJ FIRMĘ

reklama

Szkoła Centrum Językowe SAY IT RIGHT

34-220 Maków Podhalański Białka 292
tel. 881 791 731
email. szkola@angielskiszkola.pl
www.angielskiszkola.pl

Centrum Językowe SAY IT RIGHT to wyjątkowa, lokalna szkoła języka angielskiego mieszcząca się w Białce w sąsiedztwie przystanku autobusowego co sprawia, że dojazd od naszej placówki nie będzie kłopotem.
 
Naszym celem jest zapewnienie edukacji językowej na najwyższym poziomie, dopasowując program nauczania do potrzeb indywidualnych oraz grupowych.
 
Stawiamy przede wszystkim na jakość, a małe grupy są tego najlepszym przykładem. Nasze centrum uważa, iż tylko w kameralnych grupach (maksymalnie do 8 osób) nauka języka jest skuteczna i intensywna. Dzięki niewielkiej ilości uczestników każdy jest zachęcany do jak najaktywniejszego uczestnictwa w zajęciach i przełamywania swoich barier językowych.
 
Grupy dobierane są w bardzo starnanny sposób, kierujemy się wiekiem oraz stopniem zaawansowania językowego, który ustalamy poprzez specjalnie opracowany test diagnostyczny. Staramy się, aby każdy uczestnik czuł się swobodnie w grupie i nie bał się zabierać w niej głosu, uświadamiając mu, że pomyłki i błędy językowe są czymś czego nie musi się wstydzić, bo właśnie my jesteśmy po to, aby takie błędy stawały się coraz rzadszym zjawiskiem. 
 
Naszej nauki nie chcemy opierać tylko i wyłącznie na monotonnym wypełnianiu kolejnych żmudnych ćwiczeń, jak to zwykło być w nauczaniu języków, gdzie efektywności i kreatywność bardzo czesto jest pomijana. Staramy się zmotywować wszystkich uczestników do maksimum za pomocą skrupulatnie ułożonego planu nauczania.
 
W Centrum Językowym SAY IT RIGHT tworzymy atmosferę sprzyjającą odwzorowaniu sytuacji maksymalnie zbliżonych do autentycznych, w których uczestnik w przyszłości będzie używał języka obcego, co pozwoli na podniesienie pewności siebie, która jest kluczem do sukcesu w nauce języków obcych. Nasz kurs kładzie zdecydowany nacisk na konwersację , gdyż to ona w dzisiejszych czasach jest znacząca. Jednocześnie nie zapominamy o innych kompetencjach językowych takich jak czytanie, pisanie czy też gramatyka. Dzięki tak harmonijnemu ułożeniu naszego kursu staje się kompletny w każdym calu. 
 
Nasze Centrum Językowe wyróżnia:
  • różnorodna oferta kursów dla ludzi w każdym wieku,
  • nowoczesna sala wykładowa,
  • przyjazna atmosfera,
  • najskuteczniejsze, specjalnie opracowane metody nauczania,
  • indywidualne podejście do klienta.  

Angielski Maków Podhalański , Angielski Sucha Beskidzka, Angielski Powiat Suski 

strona 1 z 1


Copyright SuchaBeskidzka.pl